Jdi na obsah Jdi na menu
 


Scorpion

25. 5. 2006

Žena Štír - Drsná i sladká


První, čeho si člověk na ženě ve Štíru všimne, je její silný, ale příjemný hlas. Nelze sice zrovna tvrdit, že je hezká, ale sex-appeal se jí rozhodně nedá upřít. Ten se však objeví až na druhý pohled.

Pro své bližní je žena ve Štíru většinou dobrou kamarádkou, na niž se lze spolehnout a jíž lze svěřit tajemství. Než k tomu dojde, potřebuje samozřejmě určitý čas, neboť je od přírody nedůvěřivá. Pro ženu ve Štíru je přátelství velice cenné a ona je pro své přátele ochotná nesmírně mnoho udělat. Stejně jako přátelství bere žena ve Štíru velmi vážně i lásku.


Ve výběru milenců je žena ve Štíru neobyčejně náročná. I když hledá jen dobrodružství na jednu noc, během nejkratší doby ví, zda dotyčný muž odpovídá jejím měřítkům. Žena ve Štíru svá přání nijak netají. Rovnou a bez obalu řekne, co chce. Je aktivní a nápaditá, a totéž čeká i od svého milence. Klade na něj stejně vysoké nároky jako na lidi, jimiž je denně obklopená.


www.horoskopy.a4.cz


Všeobecná typologie štíra


Kdo se neděsí ani smrti, ani ďábla a žije až na samé hranici? Štír. Tito lidé se chtějí a můžou udržet. Co patří k typické vlastnosti štíra: buď se pro něco nadchne, nebo vůbec. Boj přijímá s vášní, houževnatostí a ctižádostí. Těmito dary vybaven zvládá trvale všechny krize.
Základem pro štíra je dívat se na věci přímo z „gruntu“ – beze zbytku. Nemá skoro žádný smysl tomuto puntičkáři něco připravovat dopředu, stejně to neuzná. Neexistuje totiž moc tajemství, ve kterých by štír nebádal. On sám je a zůstane zcela neprůhledným. Vyznat se v něm je téměř nemožné. Stejně tak těžké je vysvětlit, co vlastně vykonává fascinace, která z tohoto znamení vychází.
To je právě v oblasti lásky nanejvýš zajímavé. Na podivné metodě se poplete štírovi nejen hlava (a srdce), stanoví si pevně svůj cíl a pak už neexistují žádné úniky. Se vší intenzitou, která je přiřčena tomuto znamení, není pochyb, že pocity jsou vyjadřovány nanejvýš bouřlivě a trpělivě.
Štír se vyznačuje odvážlivým nasazením od jedné věci k druhé. Protože se tyto bojovné „nátury“ nikdy nevzdají, určitě dotáhnout své plány a úlohy až do konce. Někdy to hraničí až se zarputilostí. Je zde nebezpečí, že se štíři sami přetíží.
 


Typický štír

planeta: Pluto, Mars
element: voda
princip: přeměna
pól: ženský
barvy: červeno-černá, extrémně smíchané barvy
části těla: pohlavní a vylučovací orgány
přednosti: houževnatost, síla vydržet
slabiny: fanatizmus, nerad dělá kompromisy


http://www.pritelkyne.cz/clanky/vseobecna-typologie-stira/467